Виставка-конкурс художніх робіт студентів «KNUTE Art Fest»

Щорічно в лютому в КНТЕУ проходить виставка-конкурс художніх робіт студентів «KNUTE Art Fest».

Ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі відзначив усіх учасників та переможців конкурсу подяками, дипломами та подарунками.

Цьогоріч у конкурсі могли брати участь не тільки студенти, а й викладачі та співробітники університету. Також було змінено формат заходу, тому, окрім живопису, виставлялися роботи декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка тривала декілька днів і кожен охочий міг віддати свій голос за автора, роботи якого йому найбільше сподобались.

Серед робіт були представлені малюнки виконані в різних техніках та на різних матеріалах, комп’ютерна графіка, вишивка бісером, в’язані іграшки та прикраси ручної роботи.

Переможцями в номінації «Живопис та графіка» стали:

• I місцеРумянцева Вікторія, студентка 3 курсу факультету фінансів та обліку;
  • II місцеПавлова Ксенія, студентка 2 курсу факультету фінансів та обліку;
  • III місцеКуляша Надія, студентка 1 курсу ОС «магістр» факультету фінансів та обліку.

Переможцями в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» стали:

• I місцеПоліщук Галина Володимирівна, провідний художник-оформлювач Центру підготовки навчально-методичних видань;
  • II місцеПисаренко Оксана Іванівна, заступник начальника планово-фінансового відділу;
  • III місцеКаніболоцька Інна Анатоліївна, завідувач гуртожитку № 6.

остання редакція 01.03.2020
Vega