Розмір плати за надання освітніх послуг для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО (прийом 2021 року)

Вступнику

До категорії «Професійно-орієнтована молодь» віднесені вступники на навчання для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти:

• випускники навчальних закладів з якими укладено договори про співробітництво (термін виконання вимог для зарахування І етапу – до 18:00 год. 13 серпня 2021 р.) (Перелік  навчальних закладів, з якими КНТЕУ має договори про співробітництво )
  • вступники на 1 курс денної і заочної форм здобуття освіти, які надали оригінали документів, чим підтвердили свою професійну орієнтацію щодо отримання освіти за певним фахом в КНТЕУ (термін виконання вимог для зарахування І етапу – до 18:00 год. 13 серпня 2021 р.)
  • вступники на 1 курс денної і заочної форм здобуття освіти, які в поточному році закінчили підготовчі курси в Центрі підготовки до ЗНО КНТЕУ (термін виконання вимог для зарахування І етапу – до 18:00 год. 13 серпня 2021 р.)

Виконання вимог для зарахування – подання до приймальної комісії КНТЕУ особисто оригіналів: документа про освітній рівень (свідоцтво про повну загальну середню освіту) та додатка до нього; сертифікатів ЗНО та інших документів, передбачених Правилами прийому на навчання до КНТЕУ та підписання власної заяви, роздрукованої в Приймальній комісії.

Примітка: статус «професійно-орієнтованої молоді» зазначеним категоріям осіб, надається за умови подання оригіналів документів.

ЦЕНТР УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ

10.07.2020