Cемінари за програмою «Публічні закупівлі»

В Інституті вищої кваліфікації протягом червня-липня 2020 року проведено низку семінарів «Публічні закупівлі» для 4-х груп фахівців (не більше 10 осіб у кожній). Заняття за програмою, складеною у відповідності до вимог чинного законодавства, з урахуванням актуальних змін провели фахівці з публічних закупівель: адвокат Коршун Тарас Олександрович, який надав слухачам також кваліфіковану консультативну допомогу, та експерт з публічних закупівель Журавель Василь Олексійович.

Серед учасників семінару – представники тендерних комітетів, уповноважені особи АТ "Українська залізниця", Державного агентства лісових ресурсів, Державної іпотечної установи, ДУ Інституту еволюційної екології НАН України, Департаменту культури КМДА, Київського міського центру зайнятості, Київського зоологічного парку тощо.

10.07.2020
остання редакція 11.07.2020