Викладачі КНТЕУ опановують сучасні методики дистанційного навчання

Впровадження дистанційного навчання на вимогу часу, стає необхідністю у навчальному процесі для викладачів та студентів КНТЕУ. Така форма навчання значно покращує контроль знань студентів та дозволяє скоротити час на перевірку, дає можливість повторення пройденого матеріалу та поглибленого вивчення предмету. Завдяки інтерактивним технологіям, навчальним відео- і аудіоресурсам, застосування складних графічних елементів, посилань на різноманітні сайти та документи в Інтернеті - дозволяє урізноманітнити будь-який предмет, зробити його цікавим та популярним. Застосування елементів дистанційного навчання у вивченні дисциплін значно підвищує рейтинг викладача та авторитет КНТЕУ.

23 викладачі КНТЕУ з початку навчального року опанували сучасні методики дистанційного навчання та отримали сертифікати про закінчення підготовки з "Розробки навчальних курсів у системі дистанційної освіти".

Бажаємо викладачам та студентам плідної та творчої співпраці.

Відділ маркетингу і зв'язків з громадськістю

24.10.2013
adv