Круглий стіл «Удосконалення змісту фінансово-економічної підготовки фахівців»

25 жовтня 2013 року в залі засідань університету було проведено круглий стіл «Удосконалення змісту фінансово-економічної підготовки фахівців».

З вітальним словом до гостей та учасників звернулася зав. кафедри економіки та фінансів підприємства, д.е.н., проф. Лігоненко Л.О.

У засіданні взяли участь понад 50 учасників, серед яких були представники бізнесу, викладачі, аспіранти та студенти КНТЕУ.

Основні теми для обговорення представили:

1. Зав. кафедри економіки та фінансів підприємства, д.е.н., проф. Лігоненко Л.О.
  2. Ст. викладач кафедри економіки та фінансів підприємства, к.ек.н., Гейдор А.П.
  3. Ст. викладач кафедри економіки та фінансів підприємства, к.ек.н., Новікова Н.М.

У дискусії взяли активну участь представники бізнес-структур: Кондратюк Ігор – член наглядової ради ПАТ «Завод КІНАЛ»; Шевцова Катерина – фінансовий директор девелоперської компанії «Фортаксдевелопмент груп»; Чуприна Вікторія – фінансовий директор ТОВ «СІлверенд Стоун»; Азаренко Костянтин – заступник  фінансового директора ТОВ «СП «Агродом»; Хатіна Анна - старший аналітик торговельної мережі «Ашан»; Неуров Дмитро – менеджер з питань ефективності підприємства ТОВ «КАПРИС»; Медведко Андрій – фінансовий контролер Українського Медіа Холдингу; Наумов Богдан – економіст з питань фінансової діяльності фінансового департаменту ТОВ «Украгроком»; Дянков Іван – головний спеціаліст відділу корпоративних відносин департаменту  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Вертай Маргарита – менеджер із закупівлі товарів ТОВ «Фірма Оріон».

Представники бізнес-структур мали можливість висловити вимоги до сучасних фахівців фінансово-економічної сфери, зорема, окреслили своє розуміння якісного виконання посадових обов’язків.

У цілому засідання відбулося у формі активного діалогу, де кожен мав можливість висловити свою думку та бачення шляхів удосконалення підготовки фінансово-економічних фахівців. Присутні визначили першочергові заходи щодо налагодження співпраці між бізнесом і КНТЕУ, а також обговорили проект рекомендацій круглого столу.

Проведення таких заходів  сприятиме посиленню співпраці бізнесу та науки, що дозволить покращити якість підготовки конкурентоспроможних фахівців фінансово-економічного напрямку.

25.10.2013
Vita