Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ 30 жовтня 2013 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

Про обрання на посади завідувачів кафедр: комерційного права (Гуржій Т.О.), економічної кібернетики та інформаційних систем (Харченко О.А.), міжнародної економіки (Мельник Т.М.); професорів кафедр: міжнародної економіки (Костюченко В.М.), менеджменту (Мошек Г.Є., П’ятницька Г.Т.), технології та організації ресторан­но­го господарства (Левандовський Л.В.), бухгалтерського обліку (Осмятченко В.О.), філософських та соціальних наук (Валуйський О.О., Полурез В.І.), това­ро­знав­ства та експер­тизи не­про­до­вольчих товарів (Мокроусова О.Р.), товарознавства та експертизи харчових продуктів (Орлова Н.Я.), торговельного під­при­єм­ництва (Голошубова Н.О.), фінансів (Єрмошенко А.М.).

Рішення прийнято

Про присвоєння вченого звання професора: Кифяку В.Ф. – декану факультету менеджменту, туризму та ресторанного господарства ЧТЕІ, Романенку В.А. – професору кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ, Сидоренко О.В. – професору кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів КНТЕУ; доцента: Багрію К.Л. – доценту кафедри обліку і аудиту ЧТЕІ, Биковій Н.В. – доценту кафедри економіки підприємства ЧТЕІ, Вудвуд В.В. – доценту кафедри економіки підприємства ЧТЕІ, Красніцькій Г.М. – доценту кафедри філософії та економічної теорії ВТЕІ, Романчук А.Л. – доценту кафедри обліку і аудиту ЧТЕІ, Труфен А.О. – доценту кафедри обліку і аудиту ЧТЕІ, Шелесту О.Л. – доценту кафедри фінансів ХТЕІ.

Рішення прийнято

Про подання кандидатури Полуреза В.І. на здобуття державної довічної стипендії видатним діячам науки.

Рішення прийнято

Про подання кандидатури Притульської Н.В. до присвоєння почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Рішення прийнято

Звіт за 2013 р. та завдання приймальної комісії КНТЕУ на 2014 рік.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

Ухвалено Постанову

Про методичне забезпечення дисциплін англомовних магістерських програм.

Ухвалено Постанову

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення тематичного плану видання монографій КНТЕУ на 2014 рік.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення перспективного тематичного плану на 2014-2016 роки та тематичного плану видання підручників і навчальних посібників КНТЕУ на 2014 рік.

Ухвалено Постанову

Про ухвалення зведеного плану проведення міжнародних, всеукраїнських та вузівських науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, олімпіад, конкурсів на 2014 рік.

Ухвалено Постанову

Про затвердження тем докторських дисертаційних досліджень Гуменюка В.В., Мошковської О.А. та розгляд рекомендацій до вступу у докторантуру Гуменюка В.В., Кірєєвої К.О., Михайлової Г.М., Мошковської О.А., Сагалакової Н.О.

Рішення прийнято

Про надання дозволу на керівництво аспірантами та здобувачами наукового ступеня кандидата наук доценту кафедри торговельного підприємництва Торопкову В.М.

30.10.2013
Vita