Результати розгляду питань порядку денного засідання конференції трудового колективу КНТЕУ 30 жовтня 2013 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про внесення змін і доповнень до Постанови Конференції трудового колективу Київського національного торговельно-економічного університету від 28.09.2009 року.

Ухвалено Постанову

2.

Про затвердження Положення про студентське самоврядування у Київському національному торговельно-економічному університеті (нова редакція).

Ухвалено Постанову

30.10.2013