Підписано угоду між університетом та Об'єднанням організацій роботодавців України

30 жовтня 2013 року до Київського національного торговельно-економічного університету завітав Кінах Анатолій Кирилович – голова Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ). Мета візиту – підписання двосторонньої довгострокової угоди між Київським національним торговельно-економічним університетом та Об’єднанням організацій роботодавців України щодо активної співпраці та сприяння у працевлаштуванні випускникам університету.

ООРУ створено у 2009 році. До його складу входять 24 територіальних, 12 галузевих та 3 всеукраїнських об`єднання організацій роботодавців. У раді ООРУ – 43 члени. Об`єднання відстоює інтереси і права роботодавців у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та професійними спілками. Також ООРУ активно працює над проблемами розбудови економічних і соціально-трудових відносин в Україні, створюючи сприятливий клімат для розвитку промисловості та підприємництва.

ООРУ є однією з найактивніших структур роботодавців держави, його представники входять до складу Фондів соціального страхування, Ради української хартії "За ділову досконалість і якість".

Відділ маркетингу
і зв'язків з громадськістю