Засідання методичної ради

30 жовтня 2013 року відбулося засідання методичної ради КНТЕУ.

Із питання порядку денного «Про акредитацію університету в контексті функціонування СУЯ» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи Н.В. Притульська. Було відзначено системність підготовки університету до акредитації, виконання конкретних заходів всіма задіяними кафедрами, факультетами, структурними підрозділами та відповідність державним вимогам і стандартам освіти.

Для ефективного навчання студентів розроблена сучасна навчально-методична література, яка активно використовується на заняттях й сприяє підвищенню якості навчання. Проводиться моніторинг виконання планів методичних видань, консультативна допомога викладачам.

Наголошено на значущості підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, практичного впровадження результатів стажування у навчальний процес.

Методична рада ухвалила план своєї роботи на 2013/14 н.р.

30.10.2013
Vita