Навчально-методичні семінари "Система управління якістю КНТЕУ"
Загальна інформація
У Київському національному торговельно-економічному університеті 23 та 28 жовтня 2020 року було проведено навчально-методичні семінари "Система управління якістю КНТЕУ". У семінарах, які було проведено в дистанційному режимі на платформі ZOOM, взяли участь 152 особи, серед яких: завідувачі кафедр, внутрішні аудитори, відповідальні за функціонування Системи управління якістю (СУЯ) в окремих структурних підрозділах університету, науково-педагогічні працівники, а також співробітники, які розпочали трудову діяльність в університеті.
З доповіддю-презентацією виступала керівник СУЯ КНТЕУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н.В. Було зазначено, що СУЯ КНТЕУ, гармонійною складовою якої є система забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, першою серед закладів вищої освіти України була успішно ресертифікована в грудні 2019 року на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Основним принципом її функціонування є постійне удосконалення.
Присутнім було представлено другу редакцію Стандартів вищої освіти КНТЕУ, ознайомлено з особливостями функціонування СУЯ в закладі вищої освіти, а також окреслено основні завдання на 2020-2021 навчальний рік.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)