У Київському національному торговельно-економічному університеті на базі платформи zoom 11-12 листопада 2020 року відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція «Фінансова політика у системі соціально-економічного розвитку України», яку підготувала кафедра фінансів.

Роботу конференції відкрили декан факультету фінансів та обліку Київського національного торговельно-економічного університету, кандидат економічних наук, доцент Канєва Тетяна Володимирівна, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Чугунов Ігор Якович. Вони привітали молодих науковців і побажали натхнення та успіхів у подальших наукових дослідженнях.

У конференції брали участь 93 учасники з провідних закладів вищої освіти України.

Робота конференції здійснювалась у п’ятьох секціях: «Фінансова складова розвитку економіки», «Бюджетна система як інструмент економічного розвитку», «Облік і звітність у державному секторі економіки», «Розвиток фінансового ринку», «Міжнародні фінанси».

На секційних засіданнях було розглянуто актуальні питання:

• фінансової політики як складової економічного розвитку;
  • бюджетної політики суспільного розвитку;
  • формування доходів державного бюджету;
  • розвитку податкової системи;
  • управління державним боргом;
  • фінансування пенсійного забезпечення;
  • розвитку страхових послуг;
  • обліку і звітності в державному секторі економіки;
  • розвитку фінансового ринку.

Роботи представлені доповідачами мали достатньо високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конференції.

За результатами роботи конференції студенти за наукові досягнення отримали: 9 дипломів І ступеня; 9 дипломів ІІ ступеня; 12 дипломів ІІІ ступеня та 37 грамот.

остання редакція 16.11.2020
Vega