Розширення застосування інтернет-технологій у навчальній діяльності

2 листопада 2013 року на базі Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, за підтримки зав. кафедри маркетингу та реклами Ромата Є.В., директора головного центру інформаційних технологій Шестака Я.І. та зав. лабораторією дистанційного навчання Роганова В.П. було організовано проведення вебінарів доцентом кафедри маркетингу та реклами Ткаченко Н.Б. з дисципліни «Товарна політика». Учасники залишились задоволеними результатом інтерактивних занять і висловили бажання розширити практику застосування вебінарів у навчальному процесі.

Відділ маркетингу і ЗГ

03.11.2013