Міжнародний військово-історичний фестиваль

З нагоди відзначення 70-річчя визволення міста Києва від фашистських загарбників 3 листопада 2013 року в столиці відбувся Міжнародний військово-історичний фестиваль “Даєш Київ!”. На заході були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, мешканці та гості столиці. Фестиваль відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації, Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації та за участю молодіжної громадської організації “Київський Клуб “Червона Зірка” спільно з Національним військово-історичним музеєм України.

Військово-історичний фестиваль пройшов поблизу житлового масиву Троєщина і складався зі святкового концерту та реконструкції епізоду бою з форсуванням водної перешкоди, захопленням плацдарму під час боїв за Київ у вересні-жовтні 1943 року.

Волонтерську допомогу в проведенні фестивалю забезпечили студенти КНТЕУ. Студенти-волонтери зустрічали запрошених ветеранів та допомагали розміститися на трибуні для перегляду відтвореної битви за Київ, в якій взяли участь понад 1000 учасників військово-історичних клубів з України, Росії, Білорусії, Чехії та інших країн.

Закінчився фестиваль частуванням ветеранів польовою кухнею та переглядом військової техніки часів Великої Вітчизняної війни.

03.11.2013
Vita