Міжвузівський науково-методичний семінар «Дистанційне навчання в глобалізованому світі»

Кафедрою іноземної філології та перекладу КНТЕУ разом із зовнішнім партнером – міжнародною освітньою компанією "Dinternal Education" – 17 лютого 2021 року був проведений міжвузівський науково-методичний семінар «Дистанційне навчання в глобалізованому світі» з метою обговорення питань, пов’язаних з дистанційним навчанням в умовах пандемії та обміну набутим практичним досвідом.

Викладачі кафедри взяли участь у вебінарі «The Perks of using Pearson English Portal for Higher Education teaching», який провела академічний консультант Юлія Киянець.

Такі семінари кафедрою проводяться щороку і дають змогу викладачам обмінятися набутим досвідом. За результатами заходу підготовлено електронний збірник матеріалів, до якого увійшли тези доповідей, підготовлених науковцями кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, викладачами кафедри східноєвропейських мов Національної академії Служби безпеки України, кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Національного університету харчових технологій, кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Національного університету біоресурсів і природокористування України, кафедри романської і новогрецької філології та перекладу Київського національного лінгвістичного університету, кафедри англійської філології Ізмаїльського державного гуманітарного  університету, кафедри прикладної лінгвістики Національного  університету «Львівська політехніка».

остання редакція 20.07.2021