Навчально-методичні семінари з вивчення інноваційних освітніх технологій

13 листопада 2013 року в рамках Вищої школи педагогічної майстерності пройшли навчально-методичні семінари: «Методика підготовки та проведення вебінарів» (Ткаченко Н.Б., к.е.н., доц. кафедри маркетингу та реклами), «Методика розробки та використання навчальних кейсів» (Тринчук В.В., к.е.н., доц. кафедри фінансів), «Використання інтерактивної дошки: можливості, досвід, перспективи» (Романенко Р.П., к.т.н., доц. кафедри інженерно-технічних дисциплін), які відвідали 120 слухачів – науково-педагогічні працівники університету та структурних підрозділів КНТЕУ.

12.11.2013
Vita