Випускники спеціалізації «Фінансове право» КНТЕУ діляться досвідом зі студентами

Помічник першого заступника голови постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, випускник ФМТП спеціалізації «Фінансове право» Слюсарев Іван Олександрович 7 квітня 2021 року зустрівся online зі студентами спеціалізації «Фінансове право» та спеціалізації «Публічне управління і адміністрування» денної та заочної форм навчання, викладачами Київського національного торговельно-економічного університету України. Тема зустрічі – Реалізація бюджетної політики на території міста Києва.

Під час зустрічі були порушені питання: правового регулювання бюджетного процесу щодо місцевих бюджетів (на прикладі міста Києва); правової основи бюджетного процесу в м. Києві; суб’єктів, уповноважених брати участь на кожній стадії бюджетного процесу щодо бюджету м. Києва; строки кожної стадії бюджетного процесу щодо бюджету м. Києва; правові форми фінансової діяльності на кожній стадії бюджетного процесу. Окрема увага була приділена питанням реалізації програми економічного та соціального розвитку м. Києва та питанням, які будуть предметом online розгляду депутатів Київської міської ради під час найближчої сесії.

Студенти активно задавали питання та отримували фахові розгорнуті відповіді досвідченого фахівця, почули цікаві лайфхаки. Наприкінці зустрічі Слюсарев І.В. запросив студентів після закінчення локдауну відвідати засідання сесії Київської міської ради під час розгляду питань бюджету міста Києва.

Такі зустрічі з випускниками факультету забезпечують зворотний зв'язок між практикою, освітою та наукою, сприяють кар’єрному росту студентів, дають можливість зрозуміти актуальні тренди та акценти у сфері діяльності майбутніх фахівців у сфері права, збереженню наступності в обміні професійним досвідом, традиціями, дружніми і діловими стосунками між поколіннями студентів спеціалізації «Фінансове право». Нові ідеї, які виникли у студентів під час зустрічі знайдуть відображення в їх наукових роботах.

Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права висловлює вдячність випускнику ФМТП спеціалізації «Фінансове право», помічнику першого заступника голови постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Івану Олександровичу Слюсареву за приділений час та фахову лекцію.

остання редакція 22.07.2021