Перемога студентки факультету фінансів та обліку у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Загальна інформація
У Західноукраїнському національному університеті, м. Тернопіль 6-7 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».
Студентка факультету фінансів та обліку Конак Оксана Олександрівна, яка здобуває освітній ступінь магістра за ОПП «Публічні фінанси», стала переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» та здобула диплом ІІ ступеня. Науковим керівником є доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Макогон Валентина Дмитрівна.
Участь у науковому заході взяли понад 160 студентів (129 наукових робіт) із 56 закладів вищої освіти України.
Вітаємо студентку та наукового керівника із перемогою. Бажаємо подальшого плідного наукового пошуку!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)