Списки зарахованих (вступ 2020)

Вступнику

Протокол від 22.08.2020 № 62

п. 1. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного замовлення за результатами співбесіди.

-- денна форма здобуття освіти

п. 2. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного замовлення з Квотою-2.

Протокол від 05.09.2020 № 77

п. 1.  Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра денної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного замовлення.

-- денна форма здобуття освіти

п. 2. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра заочної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного замовлення.

-- заочна форма здобуття освіти

п. 3. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра денної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного замовлення.

Протокол від 07.09.2020 № 79

п. 1.       Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста заочної форми здобуття освіти зі скороченим строком навчання за кошти державного замовлення.

Протокол від 08.09.2020 № 80

п. 1. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста денної форми здобуття освіти зі скороченим строком навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- строк навчання 2 р. 10 м.

-- строк навчання 1 р. 10 м.

п. 2. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста заочної форми здобуття освіти зі скороченим строком навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- строк навчання 3 р. 6 м.

-- строк навчання 2 р. 6 м.

Протокол від 10.09.2020 № 82

п. 2.  Про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра денної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- денна форма здобуття освіти

п. 3. Про зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра заочної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- заочна форма здобуття освіти

п. 4. Про зарахування на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра денної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- денна форма здобуття освіти

п. 5. Про зарахування на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра заочної форми здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- заочна форма здобуття освіти

п. 7. Про рекомендацію та зарахування здобувачів ступеня бакалавра за іншою спеціальністю та іншою формою здобуття освіти з числа осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра та виконують у повному обсязі навчальний план.

Протокол від 11.09.2020 № 84

п. 1. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра денної форми здобуття освіти за кошти державного замовлення.

-- денна форма здобуття освіти

п. 2. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра заочної форми здобуття освіти за кошти державного замовлення.

-- заочна форма здобуття освіти

п. 3. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра денної форми здобуття освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- денна форма здобуття освіти

п. 4. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра заочної форми здобуття освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

-- заочна форма здобуття освіти

п. 5. Про включення до наказу про зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра денної, заочної форм здобуття освіти на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Svetik
остання редакція 29.03.2022