Відкрите заняття з дисципліни «Товарознавство. Товари культурно-побутового призначення»

13 листопада 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті було проведене відкрите заняття з дисципліни «Товарознавство. Товари культурно-побутового призначення» асистента кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Андрієвської Л.В. для студентів факультету товарознавства і торговельного  підприємництва  4 курсу 7 групи  на тему «Вивчення конструктивних особливостей та сучасного асортименту фототоварів».

Під час заняття було розглянуто особливості конструктивних вузлів фотоапаратів, надано товарознавчу характеристику зразків, подано характеристику асортименту фотоапаратів різних виробників.

13.11.2013
Vita