Акція до Міжнародного дня відмови від куріння

"Геть куріння - ми за здорове покоління" - інформаційну акцію під таким гаслом, присвячену Міжнародному дню відмови від куріння, провели студенти Київського національного торговельно-економічного університету в школі № 189 серед учнів старших класів.

Мета акції - пропаганда здорового способу життя та відмови від куріння, формування у підлітків негативного ставлення до цієї шкідливої звички. У рамках акції студенти КНТЕУ підготували та провели інформаційну презентацію про шкідливість куріння. Вони повідомили учням такі невтішні факти "тютюнової" статистики по Україні:

- Україна займає перше місце у світі за кількістю курців. Це стосується і старшокласників.

- Кожен четвертий підліток в Україні викурює першу сигарету у віці 10 років (за даними ВООЗ).

- Всього в країні налічується близько 9 мільйонів активних курців, які складають третину всього працездатного населення країни.

Наприкінці заходу студенти пропонували старшокласникам обміняти цигарку на цукерку. Учасники акції сподіваються, що нехай лише кілька чоловік і, можливо, навіть не сьогодні, але все ж таки замисляться про шкоду від куріння та зможуть відмовитися від цієї небезпечної звички. Адже сьогодні перемагає здоровий спосіб життя. А курити – вже немодно!

Відділ маркетингу і зв'язків з громадськістю

21.11.2013
adv