Студентський круглий стіл “Сучасні напрями розвитку обліку в Україні”

Кафедрою бухгалтерського обліку КНТЕУ 20 листопада 2013 року було проведено студентський круглий стіл на тему “Сучасні напрями розвитку обліку в Україні”.

Метою проведення круглого столу стало обговорення новітніх тенденцій, проблематики та перспектив розвитку вітчизняної системи обліку, аудиту та економічного аналізу діяльності суб‘єктів господарювання.

У роботі круглого столу брали участь декан ФОАЕК Харченко О.А., запрошені гості - шеф-редактор газети «Все про бухгалтерський облік» Степовий О.Г. та виконавчий директор ФПБАУ Легка В.Г., а також викладачі та аспіранти кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ, студенти 3-5 курсу ФОАЕК.

Під час проведення круглого столу були обговорені такі питання:

1. Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством.
  2. Концептуальні засади розвитку управлінського обліку і формування звітності підприємств.
  3. Удосконалення професійної підготовки фахівців за спеціальністю «Облік та аудит».

В обговоренні актуальних питань розвитку бухгалтерського обліку в Україні активну участь взяли аспіранти та студенти.

За результатами круглого столу були визначені найкращі доповіді:

1 місце – Мухіна Марія, 5 к. – науковий керівник к.е.н. Шаповалова А.П.;

2 місце – Карпенко Оксана, 5 к. – науковий керівник д.е.н. Нападовська Л.В.; Шушакова Ірина, 5 к. – науковий керівник к.е.н. Алексєєва А.В.;

3 місце – Алексєєнко Аліна, 4 к. – науковий керівник к.е.н. Фоміна О.В.; Васильєва Юліана, 4 к., Бенько Надія, 4 к. – науковий керівник к.е.н. Шаповалова А.П.; Шерстюк Олексій (гр. Б-31, коледж) – науковий керівник Ніколайчук А.В.

Результати обговорення проблем та перспектив розвитку бухгалтерського обліку в Україні знайшли відображення в наукових дослідженнях студентів. Такі дослідження сприяють поглибленню здобутих теоретичних знань, апробації результатів наукового пошуку, активізації наукової роботи студентів на кафедрі бухгалтерського обліку.

20.11.2013
Vita