Початок нового навчального року - старт Днів гостинності КНТЕУ

Вступна кампанія в КНТЕУ триває протягом всього навчального року. Зустрічі абітурієнтів із представниками приймальної комісії та студентами в аудиторіях дають їм можливість вчасно підготуватися до правильного вибору освітньої програми в університеті. Саме цією нагодою скористалися школярі м.Києва НВК Гімназія №143, НВК №293 та Козацької гімназії №283, взявши участь у «Дні гостинності», організованого 9 вересня 2021 року доцентом кафедри менеджменту Вікторією Хмуровою.

Під час зустрічі школярі відвідали SMART-бібліотеку та «KNUTE HUB», «занурились» у віртуальну реальність з окулярами VR, ознайомилися з обладнанням аудиторій, отримали ґрунтовну інформацію про КНТЕУ та його спортивні успіхи, завітали на практичні заняття з навчальних дисциплін «Управління персоналом», «Теорія організації», «Менеджмент» та відчули реалії студентського життя.

Зустріч додала багато позитивних вражень та не залишила школярів байдужими до їх майбутнього вибору закладу вищої освіти!

остання редакція 14.09.2021