Студенти-логісти ознайомилися з практичною складовою майбутньої професії

22 вересня 2021 року Центром розвитку кар’єри було організовано екскурсію та виїзне заняття для магістрів кафедри торговельного підприємництва та логістики, що навчаються за освітньою програмою «Логістика та управління ланцюгами постачання» на розподільчий логістичний центр - «Квітневе» (Київська обл.) АТ «FOZZY GROUP», що є однією з найбільших торгово-промислових груп України. Цей розподільчий центр є найбільшим і найсучаснішим холодильно-логістичним комплексом в Україні категорії «А» для групи товарів, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання загальною площею понад 65 тисяч кв. м. складських і офісних приміщень.

Студенти ознайомилися з організацією роботи: складських приміщень для різних груп товарів, акумуляторних приміщень, мобільних офісів.

Здобувачі побачили, як розпочинається модернізація складу, зокрема, створюється роботизоване складське приміщення, яке працює ще в тестовому режимі.

Дякуємо стейкголдерам за те, що поділилися практичними знаннями зі студентами!

остання редакція 23.09.2021