Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року»
Загальна інформація
Доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, к.е.н. Ткачук Тетяна Михайлівна перемогла у номінації «Українська наукова газета» Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року», який проведено Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях. У Конкурсі було представлено 4 тематичні блоки, в які входять 100 різних номінацій: 31 номінація стосується популяризації науки, 50 номінацій присвячено галузям знань, 12 номінацій – Національної академії наук України, 7 – Малої академії наук.
Щиро вітаємо і бажаємо нових наукових здобутків!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)