День відкритих дверей від кафедри технології і організації ресторанного господарства
Загальна інформація
Викладачі та здобувачі кафедри технології і організації ресторанного господарства гостинно зустріли майбутніх вступників 25 вересня 2021 р. у своїх навчальних лабораторіях й презентували освітні програми «Технологія та організація ресторанного бізнесу» і «Ресторанні технології та фуд-дизайн».
Для гостей також були проведені цікаві екскурсії Університетом. Майбутні абітурієнти відвідали різні кафедри, лекційні аудиторії, смарт-бібліотеку, гуртожитки, спортивні манежі, тренажерні зали, інноваційний коворкінг, кафе «Венеція» та інші локації.
Зустрічі проведені в рамках Дня відкритих дверей були цікавими і корисними, адже вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію щодо успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до великої родини Київського національного торговельно-економічного університету!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)