Вітаємо студентів-стипендіатів!

Напередодні Міжнародного дня студента в Колонній залі Київської міської ради відбулась зустріч керівництва міста зі студентською молоддю. Останню представляли київські студенти, які цього року отримали стипендію та премію Київського міського голови. Стипендія призначається студентам міста, які мають гарні результати в навчанні та займаються активною громадською діяльністю. Одноразову премію отримують студенти, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки і вже досягли значних результатів у цій справі.

На цьогорічний розгляд конкурсної комісії було подано 391 кандидатуру. 150 київських студентів стали стипендіатами, 60 – преміантами. Серед них, 8 представників Київського національного торговельно-економічного університету, а саме: студентки 5 курсу ФФБС Кладченко Марія, голова ради студентського самоврядування університету, Петренко Дарія, голова студентського самоврядування ФФБС; представниці 5 курсу – Наумик Ольга та Кущинська Юлія (ФЕМП), Фрунзе Аліна (ФТТП), Бойко Наталія (ФОАЕК); студентка 6 курсу ФРГТБ Федорець Ірина та студент 4 курсу Глушко Володимир (ФРГТБ).

З Міжнародним днем студента молодь привітали заступник голови КМДА Віктор Корж, голова постійної комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту Віктор Наумко, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Вадим Костюченко. Представники київської влади вручили кращим студентам Подяки голови Київської міської державної адміністрації Попова О.П. та свідоцтва стипендіатів і преміантів.

15.11.2013
Vita