Студенти КНТЕУ вивчають елітні товари на міжнародній виставці Design Living Tendency 2021
Загальна інформація
30 вересня студенти 2 курсу ОС «магістр» факультету торгівлі та маркетингу спеціалізації «Бренд-менеджмент» в рамках опанування дисципліни «Елітні товари» (викладач - доц. Осієвська В.В.) вивчали асортимент елітних меблів на найбільшій в Україні міжнародній виставці Design Living Tendency 2021, де були представлені найсучасніші меблі, світло, декор, домашній текстиль і декор вікон.
Студенти із захопленням та неабияким зацікавленням ознайомилися з новітніми тенденціями в інтер’єрі, новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами провідних українських і зарубіжних компаній.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)