Науковий семінар «Державна фінансова політика суспільного розвитку»

На базі Київського національного торговельно-економічного університету 28-29 жовтня 2021 року відбувся (дистанційно) науковий семінар «Державна фінансова політика суспільного розвитку» організований кафедрою фінансів факультету фінансів та обліку.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України, кандидат економічних наук, заслужений економіст України В. В. Ящук, декан факультету фінансів та обліку, кандидат економічних наук, доцент Т. В. Канєва, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І. Я. Чугунов.

З доповідями: «Бюджетна стратегія суспільного розвитку» виступив завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І. Я. Чугунов; «Інновації в управлінні публічними фінансами сталого людського розвитку» - доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Л. В. Козарезенко; «Фіскальні та монетарні інструменти впливу на економічний розвиток» - доктор економічних наук, професор кафедри фінансів М. Д. Пасічний; «Фінансовий потенціал економічного розвитку» - доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Г. В. Кучер; «Інституційне забезпечення стійкості системи державних фінансів» - доктор економічних наук, професор кафедри фінансів В. Д. Макогон; «Домінанти технологічних інновацій у фінансовій сфері» - доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів С. В. Волосович; «Вплив продажу страхових продуктів на вартість страхової компанії» - доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Л. В. Морозова.

Під час роботи наукового семінару обговорювалися актуальні питання бюджетної політики соціально-економічного розвитку країни, формування та реалізації державної фінансової політики країни, тенденції розвитку ринку фінансових послуг, державного фінансового забезпечення суспільного розвитку.

За результатами роботи наукового семінару учасники затвердили відповідні рекомендації.

остання редакція 01.11.2021