Студенти туристичного клубу «Еверест» досліджують історичну спадщину Поділля та Буковини

22-24 листопада 2013 року 27 студентів КНТЕУ здійснили поїздку в Західну Україну і за три дні відвідали Камʼянець-Подільський, Хотин та Чернівці.

У перший день студенти організували екскурсію до старого міста Камʼянця-Подільського, де оглянули старовинні православні, греко-католицькі, католицькі та вірменські апостольські церкви, міську ратушу і безпосередньо найвидатнішу туристичну атракцію міста  - фортецю.

У суботу наші мандрівники ознайомились з Хотинською фортецею та музеєм середньовічних знарядь для катування, а в неділю вся група відвідала центр Буковини – м. Чернівці, де мала змогу опинитися в будівлях Чернівецького національного університету (Патріарші палати) -  обʼєкта світової спадщини ЮНЕСКО, а також прогулятися історичним центром міста.

Під час подорожі студенти дізналися багато нового про історію даного краю, побачили переплетіння багатьох культур та націй і просто гарно відпочили.

А незабаром будуть нові мандрівки!

24.11.2013
Vita