Онлайн-тренінг «Інтер'єрні рішення номерного фонду»

4.02.2022 на платформі «Hospitality speaking club» відбувся on-line тренінг англійською мовою для здобувачів початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти груп 1−16 та 2−17 (молодший бакалавр) на тему «Інтер'єрні рішення номерного фонду» на базі міжнародного готелю «Intercontinental».

Висловлюємо щиру вдячність стейкголдеру освітньої програми Валерію Бербенцю ─ менеджеру міжнародної мережі «Intercontinental» за цікавий та насичений кейс.

остання редакція 07.02.2022