Кафедра журналістики та реклами: День гостинності офлайн

У межах проведення Днів гостинності Державним торговельно-економічним університетом кафедрою журналістики та реклами було організовано зустріч з лідерами учнівського самоврядування Деснянського району шкіл І-ІІІ ступенів №308, №259, №276, №300, №212, №277, №294 та НВК №293.

11 лютого 2022 року у форматі офлайн у HUB просторі лідери учнівського самоврядування Олександра Кісельова, Поліна Пшенікова, Стас Зенков, Кіра Маліа, Вікторія Журибіда, Алевтина Нальотова, Єлизавета Півторак, Юлія Сазанова, Влада Семенюк, Дарія Швидка зустрілись з представниками кафедри та найкращими студентами РСС ФТМ та ТРОС для обговорення перспектив подальшої співпраці, проведення екскурсії університетом, презентації переваг навчання та особливостей вступної кампанії у 2022 році.

Під час екскурсії майбутні абітурієнти цікавились питаннями прохідного балу для вступу на бюджет/контракт, фізичною культурою та спортом, специфікою та конкурентними перевагами навчання на всіх спеціальностях, були у захваті від можливостей та активностей університету.

Особлива подяка в організації зустрічі Діані Файвішенко, завідувачу кафедри журналістики та реклами, та найкращим представникам Ради студентського самоврядування факультету торгівлі та маркетингу (РСС ФТМ) й творчому рекламному об’єднанню студентів (ТРОС) Діані Гохберг, Глібу Пучкову, Катерині Голік, Ілоні Антонюк.

Чекаємо нових активностей та зустрічей на Дні відкритих дверей ДТЕУ в офлайн форматі 5 березня 2022 р.

Більш детальна інформація на сайті кафедри.

Приєднуйся і дій!

остання редакція 14.02.2022