Міжнародний вебінар «Пандемія та війна: місце жінок науковців в умовах неконтрольваних мультикризисів»

За сприяння кафедри журналістики та реклами Державного торговельно економічного університету разом з партнерами кафедри – Науково-дослідною лабораторією «Клуб лідерів», Марокко, 02 квітня 2022 р. було організовано онлайн зустріч, міжнародний  вебінар «Пандемія та війна: місце жінок науковців в умовах неконтрольваних мультикризисів»

Результати досліджень науковців на вебінарі було представлено за такими напрямами:

– освіта та наука в умовах кризових ситуацій (пандемія Covid-19 та військова агресія у світі);
– соціальні медіа та заклади вищої освіти в умовах мультикризових викликів;
– медицина та нанотехнології у забезпеченні реабілітації населення в умовах небезпеки;
– жінки науковці у забезпеченні постійного розвитку та можливостей до навчання впродовж життя.

Активну участь у якості спікерів заходу від Державного торговельно-економічного університету взяли  д.е.н., завідувач кафедри Діана Файвішенко та докторант кафедри Яніна Лісун.  Науковці активно обговорили роль соціальних медіа та закладів вищої освіти в умовах кризи; роль жінок дослідниць у забезпеченні освітнього процесу в умовах військовий дій.

У діяльності міжнародного вебінару взяли участь колеги з різних країн: Морокко, Ірану, Саудівської Аравії, Єгипту, Тунісу, Канади:

– проф. Hanane Rais, факультет медицини та фармації Маракеш (Cadi Ayyad University Morocco), Марокко;
– проф. Fatemeh Asghari, університет медичних наук Тегерану (Tehran University of Medical Sciences, Iran), Іран;
– проф. Neyara Radwan, науковий співробітник з питань забезпечення якості (King Abdulaziz University, Saudi Arabia), Саудівська Аравія;
– проф. Afef Khalil, Бізнес школа Картаж (Carthage Business School, University of Tunis Carthage, Tunisia), Туніс;
– проф. Jalila Ait Soudane (Mohammed V University, Rabat, Morocco), Марокко;
– проф. Siham Khalil фінансовий менеджер (Account Manager Montreal, Canada), Монреаль, Канада.

Зацікавленість аудиторії викликав успішний досвід функціонування Державного торговельно економічного університету під час  пандемії Covid-19 та в умовах військової агресії Росії проти України.

З гордістю було відзначено здобутки наших колег та студентів, які служать в ЗСУ, працюють волонтерами, забезпечують функціонування Державного торговельно економічного університету у такий непростий для усіх нас час.

Зокрема, випускник кафедри журналістики та реклами, Ілля Євлаш наразі, успішно виконує свої професійні та громадянські обов’язки журналіста та захистника вітчизни, обіймаючи посаду прес-секретаря сухопутних військ України.

Підкреслюючи пріоритетну важливість відновлення освітнього процесу в Україні в умовах військового часу, необхідність комунікаційної та психологічної підтримки студентів та співробітників закладів вищої освіти, спікери кафедри журналістики та реклами відзначили вмотивованість студентів, згуртованість колективу Державного торговельно економічного університету та спільне бажання йти до перемоги та відновлення мирного життя в Україні.

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

02.04.2022