Допомагаємо разом з ДТЕУ

Тисячі українців 24 лютого були змушені покинути свої домівки та зі страхом тікати у невідомому напрямку зовсім без нічого. Хтось втратив все, що мав від влучання ворожої ракети в рідну оселю, але не втратив найголовнішого - підтримку небайдужих українців.

Рада студентського самоврядування ДТЕУ влаштувала збір речей для тих, хто цього потребує. З 25 по 30 липня у холі корпусу А всі бажаючі мали змогу долучитися до збору речей будь-якої вікової категорії та розміру: від маленьких немовлят до дорослого одягу. Також, була можливість відправити речі поштою або долучитися фінансово та допомогти закрити потреби у купівлі засобів гігієни та інших речей першої необхідності.

Усі зібрані речі були передані організації «Полтавський Волонтерський Корпус Патріотів України», яка займається допомогою переселенцям, що постраждали внаслідок війни.

Дякуємо кожному, хто долучився до благодійної ініціативи.

Допомагаємо разом з ДТЕУ!

Відео-звіт заходу

30.07.2022