Бізнес-зустріч «SMM: як вийти на дохід 500+»

Для журналістів, рекламістів та маркетологів кафедрою журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету було організовано бізнес-зустріч з контент-маркетологом Вікторією Пшибиш.

11 жовтня 2022 року в рамках серії zoom-бесід із практиками з дисципліни «Реклама» відбулась онлайн бізнес-зустріч.

Вікторія Пшибиш, досвідчений контент-маркетолог протягом зустрічі надала практичні поради та консультації як вести соціальні мережі, де шукати перших клієнтів та заробляти в Іnstagram з нуля, поєднувати працю з навчанням в університеті, адаптувати знання до практики.

100+клієнтів, 25+ учнів на особистому навчанні, 90+ учнів на інтенсивному навчанні по продажах та марафоні по сторіс, спікерство та кураторство відомих блогерів.

Протягом бізнес-консультації здобувачі активно ставили питання та обговорювали поведінкові моделі клієнтів, ведення бізнесу під час невизначеності, просування продуктів у соціальних мережах та конкурентну перевагу SMM-спеціалістів.

Особлива подяка спікеру за цікаву, мотивуючу та надихаючу зустріч, за організацію та модерацію зустрічі Діані Файвішенко, інформаційну підтримку та популяризацію зустрічі у соціальних мережах університету Ілоні Антонюк, Богдану Кулинко, Катерині Гнатенко, Івану Баштавому, Діані Гохберг, Євгену Шкурову, Катерині Федоришиній, та Ользі Юсуповій.

Чекаємо на нові події, спікерів та плідні зустрічі!

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

остання редакція 12.10.2022