Засідання Методичної ради ДТЕУ

29 липня 2022 року відбулося розширене засідання Методичної ради ДТЕУ за участі керівників груп забезпечення спеціальностей та гарантів освітніх програм.

З питання порядку денного «Про методичне забезпечення дисциплін 2022-2023 навч. року» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія ПРИТУЛЬСЬКА. Було зазначено, що, незважаючи на складні умови військового стану, відповідальні за дисципліни, які викладатимуться у прийдешньому навчальному році, забезпечили своєчасну якісну розробку та подання методичних матеріалів на затвердження в установленому порядку. Відмічено також, що більше ніж 350 науково-педагогічних працівників ДТЕУ взяли участь у Тижні цифрової грамотності, організованому в рамках діяльності Вищої школи педагогічної майстерності. Отримані знання сприятимуть збагаченню інтерактивно-інформаційної взаємодії в процесі навчання, а також інтенсифікують комунікативні зв’язки усіх учасників освітнього процесу.

Методичною радою розглянуто нову редакцію освітніх програм «Міжнародне право» і «Право» другого (магістерського) рівня та рекомендовано їх для затвердження на засіданні вченої ради.

Для належного забезпечення підготовки до планових акредитаційних експертиз у 2022-2023 навч. році запропоновано ряд заходів та визначено відповідальних виконавців.

Методична рада прийняла відповідні ухвали.

29.07.2022
остання редакція 29.07.2022