Звернення студентського самоврядування до студентів

Студентство завжди було і є найактивнішою та найпалкішою частиною суспільства, яка з легкістю розпалює вогонь власних сердець, сила якого здатна залишити опіки у разі необережного поводження з ним.

Значна частина студентства підтримує кроки України на євроінтеграційному шляху, який є для нас важливим і пріоритетним, але одночасно важким, оскільки наша країна економічно до нього не готова.

Студентство нашого університету, який має економічний профіль, добре знає та розуміє прогнози і ризики, які можуть за собою нести усі існуючі шляхи подальшої зовнішньоекономічної діяльності держави. Можливо, саме тому вони достатньо врівноважено реагують на події, спираючись на факти, а не на емоції.

Навчання є пріоритетним завданням для студентів особливо в передсесійний період. Саме такою є позиція і студентства, і адміністрації університету: навчання - за розкладом, а позанавчальна діяльність жодним чином не обмежується.

Рада студентського самоврядування КНТЕУ закликає студентство столиці поважати вибір один одного і дотримуватися власного, свідомого та неупередженого політичними гаслами погляду. Не давайте можливість різним політичним партіями використовувати себе як живу силу для досягнення їхніх непрозорих цілей.

Рада студентського самоврядування КНТЕУ

27.11.2013