Відкрита лекція директора департаменту боргового фінансування "Промінвестбанку" Шалигіної І.М.

20 листопада 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках зустрічі студентів факультету фінансів і банківської справи з представниками "Промінвестбанку" відбулася лекція на тему "Нові інструменти казначейського вексельного обігу".

Директор департаменту боргового фінансування "Промінвестбанку" Шалигіна Ірина Михайлівна розповіла присутнім про сучасні особливості емісії та обігу фінансових векселів в Україні.

Доповідач звернула увагу слухачів на актуальність проблеми випуску, обігу та обліку казначейських векселів, адже відомо, що в рамках ухвалених Верховною Радою законів, урядом України планується емісія вказаного фінансового інструменту для реструктуризації бюджетної заборгованості, у тому числі по різниці в тарифах на теплову енергію і водопостачання та відшкодуванню ПДВ.

Тож, як зазначила пані Шалигіна, фахівцями "Промінвестбанку", які мають значний досвід роботи з фінансовими векселями, запропоновано власну модель роботи з вказаними фінансовими інструментами.

Також Ірина Михайлівна в рамках своєї лекції розповіла присутнім про специфіку роботи з банківськими векселями, а також про їх переваги й особливості використання.

Наприкінці зустрічі пані Шалигіна подякувала усім присутнім за увагу та задані питання.

20.11.2013
adv