День вступника: Offline-зустріч із юніорами Midgard

У сучасній VR-студії Державного торговельно-економічного університету у форматі нової реальності 04.11.2022 року проведено offline-зустріч із юніорами освітньої території Midgard. Захід реалізовано за сприяння кафедри журналістики та реклами і підтримки Творчого рекламного об’єднання студентів.

Спеціально облаштовані локації університету із новітніми цифровими пристроями та інструментами аудіозапису стали місцем зустрічі майбутніх абітурієнтів 9-11 класів школи «Midgard» міста Києва.

Запрошеним гостям презентували університет, коворкінг HUB SUTE, «Phygital Hub», SMART-бібліотеку, освітні аудиторії, інновації та нововведення університету, зокрема рекламні досягнення кафедри журналістики та реклами!

Особлива подяка Людмилі Ярошенко директору центру профорієнтаційної роботи, за виступ та презентацію освітніх програм, юніорам, організаторам зустрічі - Єлизаветі Гришиній, керівнику методичного та соціального напрямку школи, Артуру Пройдакову, Сергію Левченко за сприяння комплексного та унікального розвитку майбутнього покоління, найкращим представника РСС ДТЕУ Діані Гохберг, Максиму Пастернаку, Катерині Голік, Миколаєнко Ользі, Роженцевій Ксенії та учасникам ТРОС за цікаві доповіді та популяризацію університету у соціальних мережах, зокрема Богдану Кулинко, Ілоні Антонюк, Єві Файвішенко, Богдані Кришталь.

Чекаємо студентського поповнення та цікавих зустрічей!

Згуртований ДТЕУ – разом ми сила!

Перемагаймо! Приєднуйся і дій!

остання редакція 07.11.2022