Відкрита лекція голови Державної казначейської служби України Харченка С.І.

21.11.2011 р. у приміщенні Державної казначейської служби України відбулась відкрита лекція для студентів 3-го курсу факультету фінансів та банківської справи спеціалізації "Державні фінанси" та "Державна казначейська справа" на тему "Повноваження органів Державної казначейської служби України в умовах переходу до інноваційної моделі розвитку економіки", яку провів голова ДКСУ Харченко С.І.

Під час лекції були розглянуті питання стану та перспектив казначейського обслуговування бюджетів, функції та повноваження органів Державної казначейської служби України, стадії контрольних повноважень.

Окрему увагу було приділено актуальним проблемам програмно-цільового методу бюджетування, обліку бюджетних зобов'язань і бюджетних фінансових зобов'язань органами Державної казначейської служби України та типовим бюджетним правопорушенням.

Лекція викликала зацікавленість в аудиторії, про що свідчило жваве обговорення теми студентами та лектором.

21.11.2013
adv