Засідання Методичної ради ДТЕУ

Традиційно на початку навчального семестру, 30 січня 2023 року, відбулося розширене засідання Методичної ради ДТЕУ за участі керівників груп забезпечення спеціальностей та гарантів освітніх програм.

Було розглянуто наступні питання:

1.

Про особливості освітнього процесу в ІІ семестрі 2022-23 н.р.

2.

Схвалення Зведеного плану створення та видання навчально-методичних матеріалів ДТЕУ в 2023 р.

3.

Схвалення плану проведення лекцій стейкголдерами на І півріччя 2023 року

Прийнято ухвалу

Ознайомитися з матеріалами Методичної ради можна в «Особистому кабінеті» викладача на офіційному сайті ДТЕУ.

остання редакція 08.02.2023