Відкрита лекція «Що таке аудит? Фінансова звітність та її аналіз»

Відкрита лекція на тему «Що таке аудит? Фінансова звітність та її аналіз» була проведена 6 квітня 2023 року в режимі онлайн для студентів факультету фінансів та обліку, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Облік і оподаткування» освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит» у рамках дисципліни «Аудит». Спікери: Вікторія Цимбалюк, старший аудитор EY Ukraine, Євгенія Костіцина, фахівець з розвитку бренду роботодавця EY Ukraine.

Професійна зустріч практиків зі здобувачами вищої освіти була спрямована на імплементацію світових стандартів та найкращих практик у галузі аудиту в національну практику і дозволила обмінятися знаннями та досвідом, обговорити питання щодо підвищення якості аудиторських послуг у національному контексті. Учасники заходу отримали додаткові знання щодо ролі аудиту в управлінні бізнесом та оцінювання якості фінансової звітності для прийняття ефективних управлінських рішень. У процесі відкритої лекції жваве обговорення практичних ситуацій підтвердило якість знань здобувачів вищої освіти.

Щиро дякуємо міжнародній аудиторській компанії EY Ukraine за яскраву лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Автор публікації
канд. екон. наук, доц.,
доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту
Марія НЕЖИВА