Студентський круглий стіл «Аудиторсько-аналітичне забезпечення управління бізнесом»

У межах тижня факультету фінансів та обліку 25 квітня 2023 року відбувся студентський круглий стіл «Аудиторсько-аналітичне забезпечення управління бізнесом», організований кафедрою фінансового аналізу та аудиту разом зі стейкголдером Професійною організацією аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД.

Роботу круглого столу відкрила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ДТЕУ доктор економічних наук, професор Анжеліка Герасименко.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася декан факультету фінансів та обліку доктор економічних наук, професор Тетяна Канєва; завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту професор Каріна Назарова та член Ради Аудиторської палати України, Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України, ГО «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД» кандидат економічних наук, доцент Катерина Редько.

У роботі круглого столу взяти участь студенти ДТЕУ, Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, ВСП «Київського торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ» та ВСП «Київського транспортно-економічного коледжу» НТУ.

Основними темами для обговорення під час круглого столу були:

1. Фінансовий аудит в управлінні бізнес-процесами.
  2.  Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності бізнесу.
  3. Аналітичне забезпечення управління бізнесом.
  4.  Бізнес-аналіз у системі економічної безпеки суб’єкта господарювання.
  5. Незалежний аудит в умовах глобалізації.

Програма круглого столу

Автор тексту
Вікторія МІНЯЙЛО,
кандидат економічних наук, доцент,