Колективу науковців ДТЕУ присуджено премію М. І. Туган-Барановського

На засіданні Президії Національної академії наук України 22 лютого 2023 року колективу науковців ДТЕУ присуджено премію імені М. І. Туган-Барановського за видатні наукові роботи в галузі економіки.

Почесну відзнаку за серію праць «Імперативи зростання національної економіки» отримали доктор економічних наук, ректор університету Мазаракі Анатолій Антонович, доктор економічних наук, завідувач кафедри міжнародного менеджменту Мельник Тетяна Миколаївна та кандидат економічних наук, професор кафедри світової економіки Кудирко Людмила Петрівна.

Вітаємо вчених ДТЕУ з високим визнанням здобутків та переконані, що Ваші знання і досвід, втілені у наукових працях, сприятимуть розвитку нашої економіки та швидкому післявоєнному відновленню. Бажаємо невичерпної енергії, сил і наснаги для подальших наукових досягнень!

І. Карлєчук, провідний спеціаліст
відділу маркетингу та комунікацій ЦМІП