Талліннський університет (Естонія)

Міжнародна діяльність

Талліннський університет (Tallinna Ülikool) - один з трьох провідних університетів Естонії. В університеті навчається понад 7 тисяч студентів.

Талліннський університет налічує такі факультети: будівельний, енергетичний, соціальний, інформаційних технологій, хімії і технології матеріалів, економічний, математики та природничих наук.

У рамках проєктів програми Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Талліннським університетом реалізується програма академічної мобільності для викладачів та студентів за освітніми ступенями «бакалавр» або «магістр» спеціальностями на вибір студента.

Мова навчання/викладання – англійська.

остання редакція 06.06.2023