Університет Любляни, Школа економіки та бізнесу (Словенія)

Міжнародна діяльність

Школа економіки та бізнесу (Ekonomska fakulteta, EF) (SEB LU) у Любляні є частиною Люблянського університету та була заснована в 1946 році.

Студентська спільнота університету є найбільшою в Словенії, яка має понад 4700 студентів за спеціальностями з економіки та бізнесу.

Осітній заклад пропонує ступінь бакалавра з бізнесу та економіки за двома спеціальностями: «Маркетинг», «Міжнародний бізнес».

У рамках проєктів програми Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Школою економіки та бізнесу реалізується програма академічної мобільності для студентів освітнього ступеню «бакалавр» (4 курс) за спеціальністю «Бізнес економіка». Мова навчання/викладання – англійська.

остання редакція 06.06.2023