Бамберзький університет імені Отто Фрідріха (Німеччина)

Міжнародна діяльність

Бамберзький університет імені Отто Фрідріха (Otto-Friedrich - Universität Bamberg) відомий цікавим парадоксом – це одночасно один з найстаріших і водночас новітніх навчальних закладів.

Перша дата заснування - 1672 рік, але в 1972 було проведено масштабну реорганізацію і фактично повторне відкриття. Основна спеціалізація – це гуманітарні та соціальні науки, економіка і культурологія. Крім цього також розвиваються спеціальності з прикладної інформатики, так як спостерігається високий попит на фахівців подібного плану.

До структури університету входять чотири факультети:  факультет гуманітарних наук; факультет соціальних наук, економіки та ділового адміністрування; факультет гуманітарних наук та освіти; факультет інформаційних систем та прикладних комп'ютерних наук. Основні напрямки - це історичні дослідження і збереження культурної спадщини, соціологія та політологія.

В цілому тут навчається понад 12 000 студентів. Також відзначається досить великий відсоток іноземних студентів.

У рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Бамберзьким університетом імені Отто Фрідріха реалізується програма академічної мобільності для студентів, які здобувають освітні ступені «бакалавр» (3 рік навчання у ДТЕУ) та магістр за спеціальностями «Економіка», «Бізнес адміністрування».

Мова навчання – англійська, німецька.

остання редакція 23.02.2024