Спеціальні умови вступу

Вступнику

Шановні вступники!

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році

Спеціальними умовами участі у вступній кампанії є:

• спеціальні умови участі в конкурсному відборі на навчання для здобуття вищої освіти;
  • спеціальні умови вступу на навчання за державним замовленням.

Необхідною умовою застосування спеціальних умов участі у вступній кампанії є наявність в ЄДЕБО картки фізичної особи із зазначенням пільгової категорії та внесенням підтвердних даних (реквізити документів, що засвідчують право на спеціальні умови участі у вступній кампанії, або завантажені скановані копії таких документів у разі відсутності (недоступності) інформації про них у державних реєстрах), а також зазначення в заяві вступника щодо необхідності застосування спеціальних умов.

Для створення картки фізичної особи із зазначенням пільгової категорії необхідно особисто звернутися в приймальну комісію будь-якого закладу вищої освіти та надати необхідні документи, що підтверджують право на спеціальні умови. За умови неможливості звернутися особисто в приймальні комісії, необхідно надіслати копії документів з накладанням електронного підпису на офіційні пошти приймальних комісій (заклад вищої освіти обирає вступник незалежно від того, куди планує подавати заяви на вступ).

Покрокова інструкція для вступників, які мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі,

а саме складати СПІВБЕСІДУ в ДТЕУ замість НМТ.

Увага! Складати співбесіду замість НМТ можуть вступники, які  мають спеціальні умови вступу

Крок 1.

До 22 листопада  Графік проведення чергових сесій

Зареєструвати електронний кабінет вступника на сайті за посиланням https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register.

Примітка: в разі неможливості зробити це самостійно, необхідно звернутися  в будь-який заклад вищої освіти особисто (в деяких випадках – дистанційно)

Крок 2.

До 22 листопада (вступ на контракт)    Графік проведення чергових сесій

Звернутися в приймальну комісію будь-якого закладу вищої освіти з документами, що підтверджують право на участь у співбесіді замість НМТ

Приймальна комісія перевіряє документи та завантажує дані в Єдину електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО).

Інформація про пільги буде відображатися в електронному кабінеті під час подання заяв на участь у конкурсному відборі

Примітка: в разі неможливості зробити це самостійно, необхідно звернутися  в будь-який заклад вищої освіти особисто (в деяких випадках – дистанційно)

Крок 3.

До 18:00 21 листопада      Графік проведення чергових сесій

З електронного кабінету  подати заяви на участь у співбесіді з визначених предметів  НМТ

Примітка: 1. Співбесіда в ДТЕУ проводиться з трьох предметів: українська, математика – обов’язкові, третій на вибір вступника - історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька), біологія, хімія або фізика.

2. Заяви на участь у співбесіді подаються в кожний ЗВО, в які плануєте вступати.

Крок 4.

До 22 листопада (вступ на контракт)     Графік проведення чергових сесій

Слідкуйте за зміною статусу заяв на участь у співбесіді.

«Підтверджена» - означає, що вступник допущений до участі у співбесіді з обраних предметів.

«Скасовано» - означає, що вступнику відмовлено в участі у співбесіді.

На електронну пошту вступника Приймальна комісія надсилає всю необхідну інформацію для складання співбесіди в ДТЕУ.

Крок 5.

Відповідно до графіку проведення співбесід

Підготуватися та зайти в ZOOM-конференцію, у визначені для кожного предмету час, для складання співбесіди. Результати співбесіди вступнику оголошуються одразу після закінчення співбесіди.

Критерії оцінювання співбесіди в ДТЕУ.

Крок 6.

До 18:00 22 листопада          Графік проведення чергових сесій

З електронного кабінету подати електронну заяву на участь у конкурсному відборі (заява на вступ).  https://cabinet.edbo.gov.ua/login

Крок 7.