Навчальний модуль "Економічна теорія для менеджерів" та семінар "Бізнес в Україні"

У рамках Угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та ESCP Europe Європейською школою менеджменту (Париж, Лондон, Берлін, Мадрид, Турин) 04-08 травня 2011 р. в Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ третій рік поспіль проводиться навчальний модуль "Економічна теорія для менеджерів" та семінар "Бізнес в Україні".
    Учасниками програми є представники від Німеччини, Польщі та Голландії - топ-менеджери компаній різних сфер діяльності (промисловості, банківської справи, консалтингу тощо).
    Навчання проводять проф. Соня Ференчикова (Економічний університет, м. Братислава, Словаччина) та викладачі кафедри менеджменту Ракша Н.В., Герасименко А.Г., Харламова А.О. Також програмою навчання передбачені зустрічі з представниками підприємств - лідерів вітчизняного бізнесу.

Директор Інституту вищої кваліфікації Шклярук К.С.

28.04.2011
annzo