Остерігайтесь кібершахрайства!

В умовах повномасштабної війни, у нашій країні спостерігається значне зростання кількості шахрайських дій, пов’язаних зі здійсненням фінансових операцій через мережу Інтернет, в тому числі шахрайства, що організовується та керується з території країни-агресора. ПОВІДОМЛЯЄМО про особливу увагу до використання Інтернету та різних застосунків кібершахраями.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Ознайомитися з рекомендаціями детальніше можна на сайті кіберполіції (посилання на сайт).

11.08.2023
остання редакція 07.06.2024