Спорт та журналістика | «Здорова нація – міцна країна»

Студенти Державного торговельно-економічного університету доєдналися до організації фізкультурно-оздоровчого заходу «День фізичної культури та спорту України», який пройшов  09 вересня 2023 року під гаслом «Здорова нація – міцна країна».

Представники кафедри журналістики та реклами, інформаційного сектору Творчого рекламного об’єднання студентів приєдналися до участі у події.

Організатори заходу: Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України та спортивних федерацій України.

У рамках заходу працювали активні локації від неолімпійських та національних видів спорту, федерацій олімпійських видів спорту, майстер- класів від провідних спортсменів, локації «Активні парки – програма Президента України».

Учасники мали змогу взяти активну участь у локаціях, тренуваннях на свіжому повітрі, підготувати сценарії зустрічей, змонтувати відео та зробити  фотозйомки зі спортсменами, тренерами спортивних федерацій; чемпіонами та призерами Олімпійських та Всесвітніх ігор.

Екосистема спортивних змагань об’єднала різні види активних локацій, спорт та фотожурналістику.

Особлива подяка організаторам події та представникам Творчого рекламного об’єднання студентів: Кулинку Богдану, Гелеті Христині та  Гриценко Тетяні, які  стали частиною цієї неймовірної спортивної події і підтримали здоровий спосіб життя в Україні.

Чекаємо на нові події, нові перемоги!

Єднаємося задля перемоги!

Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами

09.09.2023
остання редакція 12.09.2023